שאלות נפוצות


איך ניתן לבצע הזמנה באתר?

עליך לבחור את הפריטים שברצונך לרכוש ולהוסיף אותם בצבע ובמידה הרצויה לעגלת הקניות. בתום הקנייה, עליך ללחוץ על כפתור הצ'קאאוט בעגלת הקניות ולהזין את הפרטים הנדרשים כגון שם, כתובת, מספר טלפון ופרטי אמצעי תשלום. במידה וכל הפרטים תקינים תקבל/י מייל שהזמנתך נקלטה בהצלחה :)

האם ניתן לשלם במזומן?

ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי בלבד. במידה ותצטרך/י עזרה, ניתן לבצע הזמנות דרך האתר של דובידה. 

האם ניתן להחזיר מוצר שאינו תואם את מידות התינוק?

בוודאי! עליך לשלוח את המוצר בחזרה אלינו לכתובת: אייזיק שטרן 1, תל-אביב 6323702. נשמח אם תוכל לעדכן אותנו בסיבת ההחזרה במייל customerservice@dubida.co.il. יש לקחת בחשבון שנוכל לשלוח מוצר חלופי או לזכות אותך רק אחרי שהמוצר שלך יגיע אלינו. לכן, במידה והמוצר לא מתאים, אנו ממליצים להחזיר אותו אלינו בהקדם האפשרי. 

האם עלי להירשם לאתר בכדי לבצע הזמנה?

כן, יצירת החשבון נועדה להקל עליך בהזמנות הבאות או לאפשר לך לשמור רשימת מוצרים שאהבת או להתעדכן בעדכונים והמבצעים הבלעדיים לקהל לקוחותינו. הירשם אלינו, זה שווה :)

איך אוכל לדעת שקיבלתם את ההזמנה שלי?

ברגע שההזמנה נקלטת אצלנו במערכת, יישלח אליך מייל אישור הזמנה - זה אומר שאנחנו אורזים לך את המוצרים שהזמנת. לאחר מכן, יישלח מייל נוסף שמעדכן שההזמנה מוכנה ונשלחה אליך. תודה שהזמנת דובידה!

האם אוכל לשנות את שיטת המשלוח לאחר ביצוע ההזמנה?

אם התחרטת וברצונך לשנות את שיטת המשלוח, רצוי שתצור/י עמנו קשר בהקדם האפשרי. במידה וההזמנה טרם נשלחה, נשמח לעזור!

איך אוכל לדעת מה המידה המתאימה ביותר לתינוק שלי?

בכל דף מוצר, ישנו מדריך מידות - הוא יעזור לך לבחור את המידה המדויקת ביותר! אנו ממליצים בחום למדוד את איברי התינוק המצוינים במדריך המידות ולבחור את המידה המתאימה ביותר - זה תמיד יעיל יותר. אם התבלבלת והמידה לא מתאימה - אל תדאג/י! אנחנו פה לשירותך ונשמח להחליף לך למידה מתאימה יותר. 

האם ניתן לשלם בהעברה בנקאית? 

לא, ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי דרך האתר.

בוצעה הזמנה, תוך כמה זמן יגיע המשלוח?

במידה ובחרת במשלוח עד הבית, ההזמנה תגיע תוך 2-5 ימי עסקים.

לא קיבלתי מייל 'אישור הזמנה' מה לעשות?

במידה ולא התקבל אישור הזמנה תוך 24 שעות מרגע סיום הרכישה, יש ליצור עמנו קשר במייל customerservice@dubida.co.il, נשמח לעמוד לשירותך. 

איך ניתן לממש קוד הטבה שקיבלתי מדובידה?

לקראת סיום הליך הרכישה, יש להזין את קוד הקופון במקום המיועד לו וההנחה תחושב באופן אוטומטי. הסתבכת? צור/י עמנו קשר במייל customerservice@dubida.co.il.