הסיפור שלנואלכסנדר עזריה

היי, שמי אלכסנדר עזריה, נולדתי וחונכתי בפריז. אמא שלי ציירת ואבא שלי מחזיק במפעל טקסטיל. עיצוב אופנה תמיד היה החלום הגדול שלי. אני זוכר את עצמי רץ ומקפץ בין גלילי הבד ומנסה להמציא דגמים משלי. אני מאמין באהבה, אוהב שמש ומושפע מאופנה אירופאית. החלום הפך למציאות כשפגשתי את שני השותפים שלי, טל ודובידה. החזון שלנו הוא לעצב בגדים יפים, ללוות הורים טריים ולחבק תינוקות כמה שרק אפשר. התפקיד שלי הוא ליצור מעטפת יפה, נוחה ואיכותית לתינוק שלכם. 

מקווה שתאהבו, אלכסנדר. 

 

טל אגם

שלום, שמי טל אגם, בוגרת לימודי משחק ותיאטרון. בתור שחקנית, הדבר שהכי מרגש אותי הוא להציץ בילדים מחוייכים מאחורי הוילון הגדול בסוף ההצגה. התשוקה שלי לתינוקות החלה בעבודה הראשונה שלי בגן הילדים של אמי ברמת גן. התמימות והצחוק המתפרץ של התינוקות הביאו אותי לחבור לשותפיי, אלכסנדר ודובידה. לצידם, אני מממשת את החזון שלי, לשמח תינוקות, ללוות הורים טריים ולעטוף אותם בכל הטוב שיש לעולם להציע. 

באהבה, טל.

 

דובידה

היי, אני דובידה! נולדתי ביער דובידום, הבית של כל הדובידות. לכל אחד ביער דובידום יש ייעוד. הייעוד שלי הוא לדאוג לתינוקות על פני כדור הארץ. החלום הכי גדול שלי הוא לתפוס את המקום הכי גדול בלב של התינוק שלך. כשהגעתי לכדור הארץ, החלטתי שאני רוצה להלביש כמה שיותר תינוקות. אני מבטיח להיות החבר החדש והטוב ביותר של התינוק שלכם וליצור עבורו את הבגדים שהוא הכי יאהב. 

מקווה שתאהבו אותי בחזרה! 

שלכם, דובידה.